Zoeken

Supporters Moghreb Tetouan komen om bij ongeval

29 mei 2012 - 11:31 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Drie supporters van Moghreb Tetouan (MAT) zijn maandag omgekomen bij een ongeval op de regionale weg tussen Tetouan en Larache. De supporters waren op weg naar Rabat, waar ze de wedstrijd FUS-MAT wilden bijwonen.

Zevenentwintig andere supporters van Moghreb Tetouan raakten gewond bij het ​​ongeval, waaronder vijf ernstig. Allen waren op weg naar de wedstrijd tellende voor de 30e en laatste dag van het Marokkaanse voetbalkampioenschap.

Het ongeluk gebeurde toen de auto van de drie overleden slachtoffers, een minibus waarin ook MAT-supporters zaten, vlak voor een bocht wilde inhalen. De bestuurder van de auto werd door de minibus geraakt waarna beide voertuigen in een ravijn belandden.

Dezelfde dag is Moghreb Tetouan kampioen van Marokko geworden door FUS met 1-0 te verslagen in het Moulay Abdellah Sportcomplex te Rabat.

Lees meer

Vijftien doden bij busongeval Tetouan

Minstens vijftien mensen werden donderdag gedood in een busongeval op de kustweg tussen Tetouan en Jebha.

Fransen komen om bij ongeval in Tata

Twee Fransen zijn vrijdag omgekomen in een auto-ongeluk niet ver van de stad Tata, volgens bronnen van de veiligheidsdiensten.

Moghreb Tetouan in Spanje

Moghreb Athletic Tetouan (MAT) zal in augustus in Spanje deelnemen aan de 48e editie van de Colombino voetbaltrofee.

Real Madrid last wedstrijd tegen Moghreb Tetouan af

Het oefenduel tussen Real Madrid en Moghreb Tetouan gepland op 24 juli in Tanger, werd afgelast om organisatorische redenen volgens de Spaanse media.

Voetbal: Marokko - Saudi-Arabië 2-0

Maandag heeft de Marokkaanse lokale selectie Saudi-Arabië met 2-0 verslagen in een oefenduel voor de Arab Nations Cup.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team