Zoeken

Spectaculair ongeval tijdens Morocco Desert Challenge (video)

20 april 2018 - 12:40 - Sport

Geschreven door Laila A.

Op de eerste dag van de Morocco Desert Challenge-rally op maandag, raakte de Tsjechische piloot Tomas Ourednicek betrokken bij een spectaculaire crash.

De Ford Ranger van de autopiloot van het team South Racing werd volledig vernield. Ourednicek en zijn co-piloot kwamen er wonderlijk genoeg vanaf met slechts enkele lichte verwondingen.

De Morocco Desert Challenge-rally is de tweede belangrijkste woestijnrally in de wereld en de eerste in Afrika volgens de organisators. De rally loopt tot 22 april in verschillende Marokkaanse steden.

Lees meer

WK-2026: Marokko schat winst voor FIFA op 5 miljard dollar

Marokko schat dat de Wereldvoetbalbond FIFA 5 miljard dollar zal verdienen als het koninkrijk wordt gekozen om het WK-2026 te organiseren.

Cravata brengt nieuw liedje uit over Altas Leeuwen (video)

Cravata en Salma Rachid hebben vrijdag een liedje online gezet om de Atlas Leeuwen te steunen met hun deelname aan het WK-2018 in Rusland.

Marokko - WK-2026: alle geplande projecten zullen worden uitgevoerd

Alle projecten die door Marokko gepland waren voor de organisatie van het WK-2026 zullen worden uitgevoerd. Dat bevestigt het organisatiecomité Morocco 2026.

Prachtige video steunt Morocco 2026 (video)

Marocopedia heeft een prachtige video online gedeeld om de kandidatuur van Marokko voor de organisatie van het WK-2026 te steunen.

Verantwoordelijken Morocco 2026 naar Zurich op vraag van Task Force FIFA

Het organisatiecomité Morocco 2026 is door de Task Force van de FIFA in het Zwitserse Zurich ontboden om meer informatie te verschaffen over de kandidatuur van Marokko voor de...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team