WK-2026: Marokko schat winst voor FIFA op 5 miljard dollar
Marokko schat dat de Wereldvoetbalbond FIFA 5 miljard dollar zal verdienen als het koninkrijk wordt gekozen om het WK-2026 te organiseren.
20 april 2018 - 12:40 - Sport
Op de eerste dag van de Morocco Desert Challenge-rally op maandag, raakte de Tsjechische piloot Tomas Ourednicek betrokken bij een spectaculaire crash.
De Ford Ranger van de autopiloot van het team South Racing werd volledig vernield. Ourednicek en zijn co-piloot kwamen er wonderlijk genoeg vanaf met slechts enkele lichte verwondingen.
De Morocco Desert Challenge-rally is de tweede belangrijkste woestijnrally in de wereld en de eerste in Afrika volgens de organisators. De rally loopt tot 22 april in verschillende Marokkaanse steden.
Lees meer
Marokko schat dat de Wereldvoetbalbond FIFA 5 miljard dollar zal verdienen als het koninkrijk wordt gekozen om het WK-2026 te organiseren.
Hatim Ammor heeft het officieel liedje van Marokko voor het WK-2018 in Rusland onthuld. "Viva Morocco" is bedoeld als een aanmoediging voor de Atlas Leeuwen.
Marocopedia heeft een prachtige video online gedeeld om de kandidatuur van Marokko voor de organisatie van het WK-2026 te steunen.
Fernando Civera is in Zagora, in het zuiden van Marokko, aan een hartaanval bezweken. De 46-jarige Spaanse wielrenner nam deel aan de VTT Titan Desert in het koninkrijk.
Morocco 2026 heeft een nieuw filmpje gedeeld om de kandidatuur van Marokko voor de organisatie van het WK-2026 te promoten. De beelden zijn prachtig!