Spaanse agent staat in Tetouan terecht voor drugssmokkel
Een Spaanse politieman die een week geleden bij de grensovergang van Sebta werd gearresteerd met 80 kilo hasj in zijn auto, zit nog steeds in bewaring in Tetouan.
- Marokko
DeMarokkaanse politie heeft vrijdag een Spaanse politieman bij de grens met Sebta gearresteerd met een grote hoeveelheid alcohol.
De verdachte wilde de drugs in zijn kampeerwagen Marokko binnensmokkelen via de grensovergang Tarajal. Dat vernam Le360 van een politiebron.
In het voertuig werden onder meer zestig flessen whisky, evenveel flessen vodka en 120 bierblikjes gevonden. De Spaanse politieman werd gearresteerd.
Lees meer
Een Spaanse politieman die een week geleden bij de grensovergang van Sebta werd gearresteerd met 80 kilo hasj in zijn auto, zit nog steeds in bewaring in Tetouan.
Een voormalige agent is in het Marokkaanse Sidi Kacem gearresteerd op verdenking van verkrachting, gijzeling en identiteitsdiefstal.
Abdellatif Hammouchi, baas van de nationale veiligheidsdienst DGSN, heeft de tijdelijke schorsing bevolen van een politieman die bij de grensovergang van Bni Nssar werkte. De...
In de gemeente Tiztoutine bij Nador heeft de Koninklijke Gendarmerie dinsdagochtend ruim 13.000 flessen alcohol in beslag genomen.
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane 121 kilo drugs onderschept. Een Spaanse man werd gearresteerd.