Agent geschorst voor drugshandel in Al Hoceima
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in Al Hoceima een politieman die van drugshandel wordt verdacht tijdelijk geschorst.
- Marokko
DeMarokkaanse politie heeft vrijdag een Spaanse politieman bij de grens met Sebta gearresteerd met een grote hoeveelheid alcohol.
De verdachte wilde de drugs in zijn kampeerwagen Marokko binnensmokkelen via de grensovergang Tarajal. Dat vernam Le360 van een politiebron.
In het voertuig werden onder meer zestig flessen whisky, evenveel flessen vodka en 120 bierblikjes gevonden. De Spaanse politieman werd gearresteerd.
Lees meer
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft in Al Hoceima een politieman die van drugshandel wordt verdacht tijdelijk geschorst.
Een Spaanse politieman die een week geleden bij de grensovergang van Sebta werd gearresteerd met 80 kilo hasj in zijn auto, zit nog steeds in bewaring in Tetouan.
Een agent heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het Marokkaanse Beni Mellal een verdachte doodgeschoten.
Een voormalige agent is in het Marokkaanse Sidi Kacem gearresteerd op verdenking van verkrachting, gijzeling en identiteitsdiefstal.
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane 121 kilo drugs onderschept. Een Spaanse man werd gearresteerd.