4 juli 2019 - 13:30 - Marokko
FAR Maroc heeft een video gedeeld van de intense training van commando’s van de Marokkaanse Koninklijke Marine. De beelden zijn zeker een kijkje waard.
In de video ziet men militairen, met hun volledige uitrusting, wapens en uniform, onder meer uit helikopters boven water springen of nog met een koord naar een boot zakken.
Ook worden schietoefeningen getoond en met andere intensieve trainingen. De koninklijke marine wil met de beelden tonen hoe de militairen strategisch te werk gaan om in teamverband criminele organisaties te ontmantelen en verdachten te arresteren.
De wapens die worden gebruikt zijn nep en werden enkel gebruikt voor de video’s op te nemen. Aan het begin van het filmpjes zijn de gebruikte wapens wel echt.
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra