2 december 2014 - 23:17 - Marokko
De directeur van een privé-school in El Gara, regio Berrechid in Marokko, werd gearresteerd op verdenking van seksuele kindermisbruik.
Volgens Al Akhbar is de vermeende pedofiel 36 jaar oud. Hij beloofde aan zijn jonge slachtoffers dat hij met hen zou trouwen, dat ze samen naar Europa zouden reizen en dat ze een goede hoger opleiding zouden krijgen.
De man maakte gebruik van de naïviteit van de jonge meisjes om seksuele gunsten te verkrijgen. De zaak kwam aan het licht toen één van de slachtoffers een zelfmoordpoging deed.
Nadat het kind zelfmoord probeerde te plegen zocht haar familie naar de oorzaak van haar wanhoopsdaad. Het meisje vertelde toen alles en haar ouders deden aangifte van de misbruiken. Andere leerlingen volgden haar voorbeeld en dienden eveneens klacht in tegen de schooldirecteur.
Het gerecht heeft een onderzoek bevolen naar de vermeende misbruiken. De schooldirecteur werd in voorlopige hechtenis genomen.
In april had een gelijkaardige zaak heel Marokko geschokt. Tientallen weesmeisjes van 9-11 jaar waren toen seksueel misbruikt tijdens orgiën op een basisschool in Rabat. De kinderen werden gedwongen tot de meest gruwelijke seksuele fantasieën van het schoolhoofd.
Belg betaalt €250 voor taxirit van €116 door Eid ul-Adha
Vakantie in Marokko onbetaalbaar voor Marokkaanse diaspora
Uren wachten, geen water, geen schaduw... hel aan grens Melilla
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokko onderzoekt duizenden dubieuze vastgoedverkopen
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokko onderzoekt duizenden dubieuze vastgoedverkopen
Belg al vier jaar onterecht vast in Marokko?
Cocaïnegebruik neemt toe bij Marokkaanse jetset
Diaspora-boycot ontkracht: Al Hoceima bomvol
Zwerfdier in Marokko verzorgen? Tot 150.000 dirham boete!
Make-over N16 kustweg in Noord-Marokko bijna klaar (video)
Groen licht voor miljardenproject luchthaven Tanger