5 september 2018 - 10:43 - Sport
De voormalige Marokkaanse kampioen Said Aouita is door de atletiekbond van de Verenigde Arabische Emiraten ontslagen als gevolg van de teleurstellende prestaties van Emirati atleten.
Aan Aouita worden de slechte resultaten verweten van de VAE-atleten tijdens de laatste Aziatische Spelen in Jakarta. In een verklaring schrijft de bond dat "de raad van bestuur van de atletiekbond , als gevolg van de resultaten van de atleten van het nationaal team, besloten heeft om Said Aouita te ontslaan".
Voor de atletiekbond zijn "de Aziatische Spelen een belangrijke etappe om de Olympische Spelen in 2020 in Tokio voor te bereiden". De bond herinnert er tevens aan dat grote middelen waren ingezet voor zowel de staf als de atleten, maar dat er geen resultaten zichtbaar zijn.
Said Aouita heeft toch wel een twaalftal medailles inclusief drie gouden gewonnen op de Aziatische Spelen.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten