Ruim 40 ton drugs onderschept op snelweg Casablanca
De politie heeft vrijdag op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida een record drugsvangst van 40 ton gedaan. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken.
8 december 2015 - 21:20 - Marokko
In alle moskeeën van Marokko zal op vrijdag 11 december om 10 uur ’s morgens een regengebed worden verricht. Dat meldt het Marokkaanse ministerie van Islamitische zaken.
Volgens de afdeling werd het gebed besloten door Koning Mohammed VI. In Marokko worden al decennialang na lange droogteperiodes regengebeden gehouden en bidden miljoenen Marokkanen tot Allah voor regen.
In de Koran staat: "Hij is het, Die regen nederzendt en Zijn barmhartigheid uitspreidt nadat men daaraan gewanhoopt heeft. Hij is de Beschermer, de Geprezene."
Marokko is sterk afhankelijk van de regen. Het land vreest voor een slecht landbouwjaar, wat ook de economische groei zal beïnvloeden.
Lees meer
De politie heeft vrijdag op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida een record drugsvangst van 40 ton gedaan. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken.
Koning Mohammed VI is vrijdag naar Frankrijk teruggekeerd na een werkbezoek van een tiental dagen aan de Verenigde Arabische Emiraten.
Kroonprins Moulay Hassan heeft vrijdag in de Hassan moskee in Rabat het regengebed - Salat Al Istisqae- voorgezeten.
Een meisje uit het Marokkaanse Salé dat sinds afgelopen donderdag vermist werd, is zaterdagavond door de politie met haar vriendje teruggevonden.
In alle moskeeën van Marokko is vrijdagmorgen een regengebed verricht. Het Marokkaanse ministerie van Islamitische zaken kondigde het gebed donderdag aan.