12 december 2017 - 16:15 - Sport
De voormalige bondscoach van Algerije, Rabah Saadane, heeft een opmerkelijke verklaring gedaan in een interview met Algerijnse media.
Toen hem werd gevraagd over de conditie van het Algerijns elftal toen hij bondscoach was en de Afrika Cup, sprak Saadane kort over de Afrika Cup in 2015. Hij verklaarde toen dat Marokkaanse verantwoordelijken het voetbaltoernooi hadden geannuleerd omdat ze Algerije vreesden.
Volgens Saadane werd de Afrika Cup helemaal niet geannuleerd van de Ebola-epidemie maar omdat Marokko bang was dat Algerije op Marokkaans grondgebied zou winnen.
"Weet je, er zijn mensen die de Afrika Cup in Marokko in 2015 hebben geannuleerd omdat ze bang waren van Algerije. We waren een heel sterk team geworden dat in Afrika en in de wereld werd gevreesd."
Video (vanaf de 4e minuut):
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko