4 februari 2018 - 16:40 - Marokko
Marokko heeft enkele prachtige huizen zoals de Fobe House in Marrakech en de Villa Z in Casablanca.
Moustacho deelde een leuk artikel van vier van deze uitzonderlijke woningen in Tanger, Casablanca en Marrakech.
L’Eléphant Blanc (De witte olifant) in Tanger
De woning "L’Eléphant Blanc" in Tanger is ongetwijfeld het meest verbazingwekkend huis in de noord Marokkaanse stad. De woning heeft een terras van 240 m² waar het voelt alsof men op een boot staat.
Het huis ligt nabij de Kasbah met uitzicht op de Straat van Gibraltar. Er zijn zeven slaapkamers, waaronder twee suites, vijf badkamers, een zwembad en een stoomcabine.
Villa Z in Casablanca
Villa Z werd door de Marokkaanse architect Mohamed Amine Siana ontworpen. De prachtige woning ligt in het hartje van Casablanca en is opvallend vanwege zijn golvende gevels. De villa strekt zich uit over 620 m².
Villa E in Marrakech
Van buiten gezien heeft Villa E in Marrakech niets speciaal. Maar binnen is het beeldig mooi. De villa werd door Olivier Marty en Karl Fournier van Studio KO ontworpen.
Fobe House in Marrakech
Fobe House is een woning ontworpen door Guilhem in het Atlasgebergte bij Marrakech. Het werd met traditionele technieken en materialen gebouwd.