Een politieagent pleegt zelfmoord in Marrakech
De zelfmoord van een politieagent in zijn huis in de Al Fadl wijk van Marrakech, werd geheim gehouden door de lokale autoriteiten.
15 januari 2012 - 08:30 - Marokko
Een politieagent van 35 jaar heeft zichzelf in het hart geschoten op vrijdag, in zijn appartement in Laayoune.
De man had een trouwverlof gekregen, maar zou depressief zijn geweest omdat zijn moeder hem had verboden zijn vriendin te huwen.
In november vorig jaar had een politieagent van 38 met psychische problemen, ook zelfmoord gepleegd in zijn woning te Marrakech.
Nog vier politiemannen hebben in de loop van 2011 zelfmoord gepleegd in Marokko, waarvan drie in Casablanca onder mysterieuze omstandigheden.
Lees meer
De zelfmoord van een politieagent in zijn huis in de Al Fadl wijk van Marrakech, werd geheim gehouden door de lokale autoriteiten.
Er blijkt geen einde te komen aan de zefmoordgolf bij de Marokkaanse politie. Slechts twee dagen na de zelfmoord van een politieagent in Casablanca, heeft een ander agent...
Een onderofficier pleegde maandag zelfmoord met een Kalashnikov, op een militaire basis 13 km ten zuiden van Benguerir.
Een corrupte politieagent van de brigade van Chefchaouen, heeft zichzelf zaterdag opgehangen in zijn cel in de gevangenis van Salé.
Een politieagent van de territoriale brigade van Aït Amira, regio Agadir, heeft donderdag zelfmoord gepleegd met zijn dienstwapen.