24 juni 2017 - 18:40 - Marokko
De politie heeft in het Marokkaanse Guelmim zeven leden van de Polisario gearresteerd voor hun banden met een internationaal drugsnetwerk.
Twee verdachten zijn afkomstig uit de kampen van Tindouf en hebben een identiteitskaart afgegeven door de onafhankelijkheidsbeweging voor de Sahara. De verdachten zijn een Malinees, een Algerijn en vijf Marokkanen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden de buitenlandse verdachten in een tent bestemd voor reizende herders tussen de gemeenten Assrir en Timghart bij Guelmim gearresteerd. De Marokkaanse leden van het crimineel netwerk werden in Guelmim en Tan-Tan aangehouden.
Tijdens de antidrugsactie werden een automatisch wapen en 47 kogels van 9mm afkomstig volgens de DGSN uit de kampen van Tindouf, alsook een jachtgeweer, 205 kogels, 10 mobiele telefoons, drie voertuigen en een grote som geld in beslag genomen.
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees