Zoeken

Pakistanen op luchthaven Agadir betrapt met tientallen iPhones

2 september 2019 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Agenten van de Marokkaanse douane hebben op de Al Massira luchthaven in Agadir twee Pakistanen gearresteerd met tientallen iPhone telefoons in hun bagage.

Volgens Agadir24 probeerden de twee 75 telefoons Marokko binnen te smokkelen. Ze hadden in Frankrijk het vliegtuig genomen richting Agadir met de toestellen in hun bagage.

Tijdens een routinecontrole ontdekte de douane op de luchthaven 38 iPhones bij de eerste verdachte en 37 telefoons bij zijn landgenoot.

Beide mannen werden gearresteerd en in bewaring gesteld. De telefoons werden in beslag genomen. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokko: 1928 smartphones onderschept in haven Tanger-Med

Twee vrachtwagenchauffeurs zijn in de haven Tanger Med gearresteerd voor de smokkel van honderden nieuwe smartphones van verschillende merken.

Marokko: buitenlanders met vals geld betrapt

Drie Britten zijn door de politie in souk Lhad in Agadir gearresteerd nadat ze valse bankbriefjes hadden gebruikt om handelaars te betalen.

Vijf Franse toeristen aangehouden op luchthaven Agadir

Agenten van de nationale veiligheidsdienst DGSN hebben afgelopen zaterdag op de luchthaven Agadir-Al Massira vijf Franse toeristen gearresteerd op verdenking van fraude.

Marokko: wereld-Marokkaan met duizend smartphones gepakt

Mooie vangst voor de Marokkaanse douane en de politie bij de grensovergang van Bni Nsar. Een wereld-Marokkaan werd met honderden mobiele telefoons in zijn auto betrapt.

Marokkaan betrapt met drugs in babystoel bij grens Sebta

Tijdens een gezamenlijke controle hebben de Marokkaanse douane en politie een drugssmokkel tegengehouden bij de grensovergang naar Sebta.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team