17 juli 2012 - 09:47 - Sport
De Marokkaanse international Nordin Amrabat, heeft voor 5 jaar getekend met de Turkse Galatasaray. De transfersom zou draaien rond 8 miljoen euro.
Zijn transfer van Kayserispor naar Galatasaray werd herhaaldelijk geblokkeerd vanwege de hoge prijs dat Kayserispor vroeg. De jonge speler heeft net de bevestiging van zijn overgang gekregen.
Zijn voormalige club, PSV Eindhoven, dat hij in januari 2011 verliet voor Kayserispor, krijgt 12,5% van de transfersom, op grond van een akkoord gesloten toen hij naar Turkije vertrok.
Nordin Amrabat wachtte met veel ongeduld op het goede nieuws. Aan De Telegraaf vertelde hij: "Dat ik naar een topclub ga, die elk jaar om de Turkse titel en Champions Leaguevoetbal strijdt, is een beloning. Na Hamit Altintop van Real Madrid en de Turkse topscorer Burak Yilmaz van Trabzonspor ben ik de derde topaankoop. Klinkt wel goed, hè?"
Marokko pakt internetpredikers aan
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug