13 maart 2013 - 12:24 - Marokko
De "MSC Preziosa", grootste Europese cruiseschip, vertrekt donderdag vanuit Saint-Nazaire in Frankrijk, naar Casablanca in Marokko. De boot bezoekt tijdens de inaugurele cruise van zeven dagen ook Portugal en Spanje.
De MSC Preziosa werd besteld door een zoon van de voormalige Libische leider Mouammar Kadhafi. Na de val van zijn regime werd het schip overgenomen door de Europese reder MSC Cruises.
Het schip is 333 meter lang, 38 meter breed en 70 meter hoog. Het kan tot 4232 passagiers plus 1650 bemanningsleden vervoeren en beschikt over 1751 cabines op 18 verdiepingen.
Het cruiseschip heeft panoramische restaurants, sportzalen, zwembaden, jacuzzi’s en de grootste en langste glijbaan ter wereld, geïnstalleerd op een boot.
Tweede cruisereder in Europa en vierde in de wereld, vervoert MSC Cruises ruim 1,2 miljoen passagiers per jaar. De reder bezit in totaal twaalf cruiseschepen.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie