Zoeken

ML Tours en Corendon starten lijnvlucht Amsterdam-Rabat

5 februari 2014 - 15:20 - Nederland

Geschreven door Laila A.

Chartermaatschappij ML Tours vliegt vanaf 6 maart 2014, voor het eerst in haar 5 jarige bestaan, met Corendon Dutch Airlines vanuit Amsterdam naar Rabat.

Het is de eerste maatschappij in Nederland die de Koninklijke hoofdstad van Marokko als directe bestemming heeft. Tickets zijn reeds te boeken de website van ML Tours.

"Marokko als vakantiebestemming is al jaren een explosief groeiende markt. Wij konden als één van de grootste en goedkoopste aanbieders van vliegtickets naar dit land, deze bijzondere hoofdstad natuurlijk niet overslaan. Rabat is een moderne, kosmopolitische stad waar het traditionele leven ook nog volop te vinden is. De mooie monumenten, brede lanen vol bloemen en prachtige palmbomen voelen gewoon magisch aan." zegt directeur Yavuz Kara.

Een jaar geleden startten ML Tours en Corendon Dutch Airlines ook een lijnvlucht tussen Amsterdam en Tetouan in Noord-Marokko. ML Tours vliegt ook vanuit Amsterdam naar Marrakech, Nador, Fez, Oujda, Tanger en Al Hoceima.

Lees meer

Corendon start lijnvlucht Amsterdam-Tetouan

Op dinsdag 5 maart vertrekt voor de allereerste keer een vliegtuig van ML Tours en Corendon Dutch Airlines naar Tetouan.

Amsterdamse Marokkanen cel in vanwege slavernij

De rechtbank in Amsterdam heeft dinsdag twee Marokkanen veroordeeld tot respectievelijk 21 en 32 maanden gevangenisstraf voor slavernij.

Amsterdam op werkbezoek in Marokko

Van 9 april tot en met 12 april brengt een kleine Amsterdamse delegatie onder leiding van locoburgemeester Freek Ossel een bezoek aan de steden Casablanca, Rabat, Tanger en de...

Drie Marokkanen bij meest invloedrijke Nederlanders

Drie Marokkanen behoren tot de 200 meest invloedrijke mensen in Nederland in 2013. Dat blijkt uit een ranking van De Volkskrant.

Marokkaanse boot bij Gay Pride Amsterdam

Een Marokkaanse boot gaat aan de botenparade van de Gay Pride in Amsterdam deelnemen. Ook Joodse en Amerikaanse boten varen mee.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team