Zoeken

Miss die twee kinderen doodreed heeft Marokko verlaten

- Marokko

Geschreven door Said A.

Nouhaila Imelki heeft Marokko verlaten. De jonge miss veroorzaakte in september een verkeersongeval in Marrakech waarbij twee kinderen omkwamen.

Miss Arab World 2018 liet zelf op Instagram weten dat ze Marokko had verlaten. In een story op Instagram schreef ze "Bye bye Marokko, terug in Dubai".

Nouhaila Imelki kwam terug van een feestje met een vriendin toen ze met haar SUV van de weg raakte. Ze knalde tegen een boom en reed daarbij twee straatkinderen aan die lagen te slapen. Beiden waren op slag dood.

De jonge vrouw was na het ongeval gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Eind september werd ze voorwaardelijk vrijgelaten nadat de families van de slachtoffers hun klacht hadden ingetrokken.

Samen met familieleden had Nouhaila Imelki de ouders van de kinderen in Safi bezocht om haar spijt en medeleven te betuigen.

Lees meer

Miss Nouhaila Imelki volgende week voor de rechter na doodrijden kinderen

De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heeft de behandeling van de zaak tegen Nouhaila Imelki, Miss Arab World 2018, tot 25 september uitgesteld.

Zaak Hirak-activiste Nawal Ben Aissa uitgesteld

Het hof van beroep in Al Hoceima heeft de zaak tegen Hirak-activiste Nawal Ben Aissa tot 20 november uitgesteld.

Datum rechtszaak Marokkaanse Miss die twee kinderen doodreed bekend

Nouhaila Imalqui, de jonge Marokkaanse Miss die afgelopen weekend een dodelijk ongeval veroorzaakte in Marrakech, zal volgende week voor de rechter verschijnen.

Marokkaans gezin laat zieke kinderen achter in Sebta

Een Marokkaans koppel heeft afgelopen vrijdag zijn twee gehandicapte kinderen op straat in Sebta achtergelaten.

Marokko: kinderen gewond bij ongeval met schoolbus (foto’s)

Bij een ongeval met een schoolbus zijn woensdag meerdere kinderen gewond geraakt in Meknes.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team