Oefenwedstrijd Marokko Oranje live op SBS6
De oefenwedstrijd tussen Marokko en Nederland in Agadir op 31 mei zal live op televisiezender SBS6 worden uitgezonden.
27 april 2017 - 12:50 - Sport
Mimoun Mahi heeft besloten om voor Marokko uit te komen. De Nederlander van Marokkaanse afkomst kon zowel voor Oranje als voor de Atlas Leeuwen spelen.
De 23-jarige aanvaller werd dinsdag door bondscoach Hervé Renard gecontacteerd voor de wedstrijd tussen Marokko en Nederland op 31 mei in Agadir.
« Als ik daadwerkelijk word uitgenodigd, ga ik met volle trots spelen voor Marokko. Voor het nationale elftal spelen is het mooiste dat er is », verklaarde de aanvaller na zijn gesprek met Renard aan het Dagblad van het Noorden.
Mahi tekende in de zomer van 2014 voor drie jaar met FC Groningen. Hij scoorde 16 keer in 30 wedstrijden met de club.
Lees meer
De oefenwedstrijd tussen Marokko en Nederland in Agadir op 31 mei zal live op televisiezender SBS6 worden uitgezonden.
Marokko speelt vandaag, zaterdag 10 juni, een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen Kameroen in Yaoundé.
Hakim Ziyech wenst niet voor Marokko te spelen zolang Hervé Renard bondscoach is. De Marokkaanse international vertelde dat donderdag bij de NOS.
Hakim Ziyech is eindelijk terug bij het Marokkaans elftal. De aanvaller werd door Hervé Renard opgeroepen voor het oefenduel tegen Oranje eind deze maand.
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen. Munir El Haddadi heeft van de wereldvoetbalbond FIFA de toestemming gekregen om voor Marokko uit te komen.