4 oktober 2019 - 21:10 - Marokko
Een peuter van slechts 3 jaar werd medio september dodelijk aangereden door een taxi. Het kind speelde toen op straat voor zijn huis in Had Kourt in de regio van Sidi Kacem.
De jongen werd naar het zorgcentrum van zijn wijk gebracht waar hij aan interne bloedingen overleed.
De taxichauffeur die zonder verzekering reed, werd na het ongeval in bewaring gesteld. Hij werd twee dagen later voor de rechtbank van eerste aanleg in Mechraa Belksiri geleid.
Vijf dagen later werd de chauffeur tot grote verrassing van de ouders van het jonge slachtoffer vrijgesproken. Hij werd enkel tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee maanden en een boete van 2000 dirham veroordeeld omdat hij niet verzekerd was.
De vader van de peuter en zijn advocaat wilden in beroep gaan maar hun verzoek werd herhaaldelijk geweigerd. De termijn om in beroep te gaan is intussen verstreken.
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)