Marokko niet in ranglijst beste universiteiten ter wereld
Marokko is ook dit jaar afwezig in de Shanghai Ranking van 500 beste universiteiten in de wereld.
8 juli 2018 - 16:05 - Marokko
Marokko heeft voor het schooljaar 2018-2019, 120 studiebeurzen aan Palestijnse studenten toegekend.
De ambassadeur van Palestina in Rabat maakte dat donderdag bekend en bedankte Marokko voor zijn constante steun aan het Palestijns volk.
De begunstigden zullen in verschillende universiteiten en hogescholen in Marokko in de richting van hun keuze kunnen studeren.
Meetings staan tevens in de komende wekend gepland tussen de betrokken universiteiten en scholen om de samenwerking te versterken.
Lees meer
Marokko is ook dit jaar afwezig in de Shanghai Ranking van 500 beste universiteiten in de wereld.
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat is donderdag het Palestijns cultuurhuis ingehuldigd in de ambassade van Palestina.
Het besluit van de stadsautoriteiten in Agadir om 43 straten naar Palestijnse steden te vernoemen, zorgt voor controverse in de stad.
Voorzitters van Marokkaanse universiteiten en hun Roemeense ambtgenoten ontmoetten elkaar op dinsdag in Rabat om de samenwerking tussen universiteiten in beide landen te bespreken.
Koning Mohammed VI heeft dinsdag een telefonisch gesprek gehad met de Palestijnse president Mahmoud Abas.