1 september 2024 , 08:50 - Laila Amraoui - Sport
Het Marokkaanse zaalvoetbalelftal heeft een indrukwekkende overwinning geboekt op Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd. Met een klinkende 5-0 zege lieten de Atlas Leeuw zien dat ze klaar zijn voor het wereldtoneel.
Deze wedstrijd maakte deel uit van de voorbereidingen van het Marokkaans zaalvoetbalelftal op het WK zaalvoetbal, dat van 14 september tot 6 oktober in Oezbekistan wordt gehouden.
Lees ook: Marokkaans zaalvoetbalteam wint 50e duel op rij, wereldrecord!
De Marokkanen toonden zich een sterke tegenstander voor het Nederlandse team, dat ook een aantal spelers van Marokkaanse afkomst in de gelederen had. De wedstrijd werd in het Mohammed VI voetbalcomplex in Rabat gespeeld. De doelpunten werden gescoord door Othmane Boumezou, Othmane El Idrissi, Anas Dahani en Anas El Ayyane.
Lees ook: Nederlandse zaalvoetbalploeg rekent op Marokkaans team voor WK-kwalificatie
Deze zege komt kort na een eerdere overwinning op Venezuela met 4-3, wat de positieve reeks van het Marokkaanse team in recente oefenwedstrijden voortzet. Het vertrouwen is hoog en de verwachtingen voor het WK zijn positief gestemd.
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Marokkaanse elite-universiteit zet 16 leerlingen op straat na ruzie
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije