Zoeken

Marokko: jongen met liefdesverdriet probeert zichzelf op te blazen

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een jongeman met liefdesverdriet heeft in het Marokkaanse Meknes een zelfmoordpoging gedaan.

De twintiger had al een jaar lang een relatie met zijn grote liefde, zijn buurmeisje in de wijk Al Bassatine.

Hij nam onlangs het besluit om haar ten huwelijk te gaan vragen maar haar familie weigerde. De jongeman werd depressief en begreep niet waarom ze hadden geweigerd.

Afgelopen weekend besloot hij een einde te maken aan zijn leven. Hij trachtte zijn huis met behulp van gasflessen te laten ontploffen. Dankzij de snelle ingreep van enkele buren kon het ergste worden vermeden.

Lees meer

Marokko: twintiger met liefdesverdriet klimt in paal en dreigt met zelfmoord

Een jongeman is in het Marokkaanse Larache in een elektriciteitspaal geklommen en dreigde ermee zelfmoord te plegen als zijn grote liefde er niet bij zou worden gehaald.

Marokkaanse kind zonder papieren doet zelfmoordpoging in Sebta (video)

Een 17-jarige Marokkaan die illegaal in Sebta verblijft heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan.

Marokko: liefdesverhaal eindigt op tragische wijze

Een twintiger is eerder deze week in Casablanca overleden na zichzelf in brand te hebben gestoken. De jongeman had liefdesverdriet.

Marokkaan steekt zichzelf in brand na ruzie met zijn vrouw

Een jongeman heeft zaterdagavond in Agadir een poging tot zelfverbranding gedaan vanwege problemen in zijn huwelijk.

Student springt van universiteitsgebouw Nador

Een student heeft donderdag zelfmoord gepleegd door van een gebouw van de faculteit van Nador in Selouan te springen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team