Marokko: twintiger met liefdesverdriet klimt in paal en dreigt met zelfmoord
Een jongeman is in het Marokkaanse Larache in een elektriciteitspaal geklommen en dreigde ermee zelfmoord te plegen als zijn grote liefde er niet bij zou worden gehaald.
- Marokko
Een jongeman met liefdesverdriet heeft in het Marokkaanse Meknes een zelfmoordpoging gedaan.
De twintiger had al een jaar lang een relatie met zijn grote liefde, zijn buurmeisje in de wijk Al Bassatine.
Hij nam onlangs het besluit om haar ten huwelijk te gaan vragen maar haar familie weigerde. De jongeman werd depressief en begreep niet waarom ze hadden geweigerd.
Afgelopen weekend besloot hij een einde te maken aan zijn leven. Hij trachtte zijn huis met behulp van gasflessen te laten ontploffen. Dankzij de snelle ingreep van enkele buren kon het ergste worden vermeden.
Lees meer
Een jongeman is in het Marokkaanse Larache in een elektriciteitspaal geklommen en dreigde ermee zelfmoord te plegen als zijn grote liefde er niet bij zou worden gehaald.
Een 17-jarige Marokkaan die illegaal in Sebta verblijft heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan.
Een twintiger is eerder deze week in Casablanca overleden na zichzelf in brand te hebben gestoken. De jongeman had liefdesverdriet.
Een jongeman heeft zaterdagavond in Agadir een poging tot zelfverbranding gedaan vanwege problemen in zijn huwelijk.
Een student heeft donderdag zelfmoord gepleegd door van een gebouw van de faculteit van Nador in Selouan te springen.