18 maart 2020 - 12:10 - Marokko
De leraar die de 8-jarige Meriem in de regio van Taroudant in Marokko had mishandeld, is terug vrij.
De gewelddadige docent was tot twee maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het mishandelen van het meisje.
Meriem was met een gebroken neus en blauwe plekken in het gezicht naar huist teruggekeerd. Haar moeder had toen aangifte gedaan.
Het onderzoek van de politie toonde aan dat de leraar de schuldige was, ook al hielden een aantal getuigen vol dat het meisje door haar moeder was mishandeld.
De leraar was op 27 januari in eerste aanleg tot 10 maanden gevangenisstraf waarvan zes maanden voorwaardelijk veroordeeld. In beroep was zijn straf naar twee maanden en een boete van 40.000 dirham verlaagd.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra