Marokko stuurt 1,8 ton hulpmiddelen naar Palestina
Marokko heeft drie militaire toestellen naar Egypte gestuurd met 1,8 ton hulpmiddelen voor het Palestijns volk. De hulp zal met vrachtwagens naar de Gazastrook worden vervoerd.
- Marokko
Op bevel van Koning Mohammed VI hebben de Royal Armed Forces twee veldhospitalen opgericht in Ouaouiziret in de provincie Azilal en in Anfgou in de provincie Midelt.
Televisiezender 2M was aanwezig tijdens de voorbereidingen voor het vertrek op vrijdag vanuit Nouaceur bij Casablanca naar Ouaouiziret. In totaal werd 62 ton medicijnen en medische uitrusting door het leger vervoerd.
Het veldhospitaal telt 30 bedden en kan worden uitgebreid tot 60 bedden indien nodig. Het medisch team bestaat uit 19 artsen, 19 verpleegkundigen en ondersteunend personeel.
Lees meer
Marokko heeft drie militaire toestellen naar Egypte gestuurd met 1,8 ton hulpmiddelen voor het Palestijns volk. De hulp zal met vrachtwagens naar de Gazastrook worden vervoerd.
De Mohammed V stichting voor solidariteit heeft op bevel van Koning Mohammed VI een medische campagne gestart in Boumia, in de regio van Midelt dat al dagen door extreem koud...
Marokkaanse militairen hebben woensdagavond meerdere waarschuwingsschotten gelost bij de defensielijn in Gueltat Zemmour, in de Marokkaanse Sahara.
Boten van de Marokkaanse Koninklijke marine hebben in slechts drie dagen tijd, op 4, 5 en 6 december, 181 migranten uit zee opgepikt.
De koninklijke marine heeft zaterdag 136 migranten op weg naar Spanje, op volle zee gered.