31 mei 2019 - 15:30 - Marokko
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in de eerste vier maanden van het jaar 21 verdachten die door Interpol werd gezocht gearresteerd.
Volgens Al Akhbar werden alle verdachten bij hun aankomst in Marokko gearresteerd. Vijftien van hen werden reeds aan hun land van herkomst uitgeleverd.
Zowel Frankrijk als Spanje hebben de waakzaamheid van de Marokkaanse veiligheidsdiensten geprezen. Onlangs werd nog een Spanjaard gearresteerd die in zijn land tot 58 jaar gevangenisstraf was veroordeeld voor moord met voorbedachte rade, ontvoering, gijzeling en ontsnapping uit een gevangenis.
In Marrakech werd één van de leiders van de criminele organisatie Mazarella gearresteerd. Interpol had een internationaal arrestatiebevel tegen de 44-jarige verdachte uitgevaardigd voor moord en wapenbezit.
In dezelfde stad werd een 58-jarige Fransman die in Zwitserland bij verstek was veroordeeld voor oplichting, op de Marrakech Menara luchthaven gearresteerd.
Lees meer
Een Algerijn die door zijn land wordt gezocht voor internationale drugshandel, is door de Marokkaanse politie in Fez gearresteerd.
Een Tunesiër tegen wie Frankrijk via Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is woensdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd.
Een Spaanse man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd op vraag van Spanje, is dinsdag door de politie in Rabat gearresteerd.
Een man werd eerder deze week in het noord-Marokkaanse Nador gearresteerd voor zijn vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
Een door Interpol gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd.
Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.
Een Fransman is door de politie in het Marokkaanse Essaouira gearresteerd op vraag van de Franse autoriteiten.
Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.
Een Libanese man die door Interpol werd gezocht is zondagavond door de politie in Marrakech gearresteerd.