27 januari 2015 - 16:56 - Marokko
Sieradenontwerper Hillberg & Berk heeft in Marokko inspiratie gezocht voor zijn nieuwe collectie lente zomer 2015.
De zanderige kleur van de Marokkaanse woestijn, de groene en gele tinten van een soek, alle ’Marokkaanse kleuren’ zijn aanwezig in deze nieuwe collectie die maandag werd voorgesteld.
In een interview met Post Leader vertelt Rachel Mielke, oprichtster van Hillberg & Berg, wat meer over deze nieuwe Marokkaanse collectie, waarvan sommige stukken bijvoorbeeld aan Marokkaanse mozaïek herinneren.
"Het is een soort flashback, toen Marokko een ontmoetingsplek was voor kunstenaars en celebrity’s; en van deze jet-setachtige en soms hectische levensstijl die de lokale bevolking toen ervoer. Er zijn dan ook vele glamoureuze en blinkende stukken in de collectie. Tegelijkertijd hebben ze een esthetiek die meer doet denken aan Marokko."
De nieuwe collectie heeft ruim 150 stuks met prijzen gaande van 65 tot 1295 dollar.
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd