Zoeken

Marokko: 5 jaar cel voor inbraak in moskee

11 juli 2020 - 19:39 - Wereld

Geschreven door Fouad Badel

Een verdachte is door de rechtbank van El Jadida tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een inbraak in een moskee in dezelfde stad.

ALM bericht dat de verdachte een bekende is van de justitie. Hij werd in het verleden al veroordeeld voor kindermishandeling en drugsgebruik.

De man gaf de inbraak in de moskee toe na zijn arrestatie. Hij vertelde dat hij in een boom was geklommen en zo via een raam binnen was gedrongen.

Eenmaal binnen stal de verdachte een muur horloge en een kleine som geld die hij een kistje met donaties van moskeegangers had gevonden.

Dankzij beelden van bewakingscamera’s die door handelaars in de straat van de moskee werden geïnstalleerd, kon de verdachten in een recordtijd worden geïdentificeerd.

Lees meer

Marokko: 15 jaar celstraf voor pedofiel

Een pedofiel is door het hof van beroep in El Jadida tot vijftien jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.

Adhan luidt voor het eerst in Amerikaanse moskee

De Al-Rahma moskee in het Amerikaanse Ohio heeft afgelopen zaterdag voor de eerste keer toestemming gekregen om de Adhan via luidsprekers uit te zenden.

Marokko: 20 jaar cel voor martelen vriendin minnaar

Een jonge vrouw is door het hof van beroep in Tanger tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor gijzeling, marteling en verkrachting.

Verenigde Staten: 5 jaar celstraf voor man die moskee wilde platbranden

De Amerikaanse justitie heeft een verdachte tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat hij een moskee in de wijk Roxbury in Boston in brand wilde steken.

Moskee in VS in brand gestoken op eerste dag Ramadan

Een man heeft op de eerste dag van de Ramadan brand gesticht in de moskee van Cap Girardeau in het Amerikaanse Missouri. Daarbij vielen geen slachtoffers.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team