Marokko terug in Afrikaanse top-10 FIFA ranglijst
Marokko is terug in de Afrikaanse top-10 in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. De Atlas Leeuwen staan deze maand op de 57e plaats wereldwijd.
- Sport
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen en bondscoach Hervé Renard. Het Marokkaans elftal heeft een flinke sprong gemaakt op de FIFA-ranglijst voor februari.
Marokko steeg deze maand met negen plaatsen en is 48e wereldwijd. Het koninkrijk steekt daarmee Algerije, dat een heel slecht Afrika Cup achter de rug heeft, voorbij.
Op Afrikaans niveau zijn de Atlas Leeuwen 10e. Egypte, dat de finale van de Afrika Cup bereikte, staat zonder verrassing op de eerste plaats, gevolgd door Senegal. Afrika Cup winnaar Kameroen is derde in Afrika en 33e wereldwijd. Het land won 29 plaatsen!
Wereldwijd heeft Argentina het beste voetbalelftal, gevolgd door Brazilië, Duitsland, Chili en België.
Lees meer
Marokko is terug in de Afrikaanse top-10 in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. De Atlas Leeuwen staan deze maand op de 57e plaats wereldwijd.
Marokko is ondanks twee gewonnen oefenduels gezakt in de maandelijkse ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko heeft in maart een plekje verloren op de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA. Het Marokkaans elftal had vorige maand 9 plaatsen gewonnen.
Het Marokkaans elftal blijft deze maand op dezelfde positie in de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.
De wereldvoetbalbond FIFA heeft zijn nieuwe ranglijst voor de maand mei gepubliceerd. Marokko blijft net zoals in april op de 53e plek.