19 november 2019 - 17:40 - Marokko
Een Duits koppel is op wonderlijke wijze ongedeerd gebleven na een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi N’Haroun, op 40 km van Ouarzazate.
De SUV van het koppel raakte van de weg in een bocht en stortte in een metersdiepe ravijn. De inzittenden, twee Duitste toeristen, liepen enkel lichte verwondingen op en werden naar het ziekenhuis afgevoerd.
Agadir24 bericht dat het het tweede ongeval in een maand tijd is op hetzelfde weggedeelte. Twee andere toeristen waren in oktober op dezelfde wijze met hun voertuig in een ravijn gestort. Ook toen verliep de reddingsoperatie moeizaam maar overleefden beide toeristen het ongeval.
De weg van Tizi N’Haroun werd door de Fransen aangelegd tijdens de kolonisatie van Marokko. De plek is zeer geliefd bij buitenlandse toeristen. Het is bovendien de kortste weg tussen Tata en Ouarzazate. De bewoners en meerdere verenigingen pleiten al jaren voor een heraanleg van de weg.
Kleine Akram in het donker begraven
Marokko: speelsters van rugbyploeg overwinnen obstakels
Marokkanen betrokken bij grote vechtpartij op Canarische Eilanden
Racisme op Nederlandse werkvloer blijft problematisch
Marokko: tragische dood moeder en drie dochters
Analyse tussen leger van Spanje en Marokko
Marokko: tragische dood moeder en drie dochters
Analyse tussen leger van Spanje en Marokko
Marokko maakt werk van biologische landbouw
Door Interpol gezochte Fransman opgepakt in Marokko
Marokko heeft 100.000 artsen en verplegers nodig
Marokko gaat strijd aan met antisemitisme en antizionisme
Marokkaans dorpje krijgt hulp van Franse stad
"Marokko altijd aanvallend naar Melilla"