Zoeken

Marokko: Duitse toeristen overleven val in ravijn

19 november 2019 - 17:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een Duits koppel is op wonderlijke wijze ongedeerd gebleven na een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi N’Haroun, op 40 km van Ouarzazate.

De SUV van het koppel raakte van de weg in een bocht en stortte in een metersdiepe ravijn. De inzittenden, twee Duitste toeristen, liepen enkel lichte verwondingen op en werden naar het ziekenhuis afgevoerd.

Agadir24 bericht dat het het tweede ongeval in een maand tijd is op hetzelfde weggedeelte. Twee andere toeristen waren in oktober op dezelfde wijze met hun voertuig in een ravijn gestort. Ook toen verliep de reddingsoperatie moeizaam maar overleefden beide toeristen het ongeval.

De weg van Tizi N’Haroun werd door de Fransen aangelegd tijdens de kolonisatie van Marokko. De plek is zeer geliefd bij buitenlandse toeristen. Het is bovendien de kortste weg tussen Tata en Ouarzazate. De bewoners en meerdere verenigingen pleiten al jaren voor een heraanleg van de weg.

Lees meer

Marokko: taxichauffeur vermoord en met auto in ravijn geduwd

Een taxichauffeur is in de Marokkaanse hoofdstad Rabat door de politie gearresteerd voor de moord op zijn collega.

Rabbijn uit Israël komt om bij zwaar verkeersongeval in Casablanca

Bij een zwaar verkeersongeval in Casablanca zijn afgelopen vrijdag één dode en twee zwaar gewonden gevallen. De slachtoffers zijn drie Israëliërs, waaronder de rabbijn David Levy.

Marokko: meerdere doden bij ongeval in Tizi n’Tichka

Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi n’Tichka, ongetwijfeld de gevaarlijkste weg van Marokko, zijn eerder deze week meerdere doden en gewonden gevallen.

Marokko: 8 doden en 42 gewonden bij zwaar verkeersongeval

Bij een zwaar verkeersongeval in Bab Marzouka in de provincie Taza zijn zondagavond 8 doden en 42 gewonden gevallen.

Marokkaans gezin uit Europa slachtoffer zwaar verkeersongeval

Een Marokkaans gezin uit Europa is zaterdagavond het slachtoffer geworden van een zwaar verkeersongeval op de weg van Tizi Nisli in de regio van Beni Mellal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team