28 oktober 2024 - 08:00 - Marokko
Het Marokkaanse weerbureau waarschuwt in een bulletin met code oranje voor hevige regenval, sneeuw en kou in verschillende regio’s op maandag en dinsdag in een groot deel van het land.
In de provincies Taourirt, Figuig, Guercif, Boulemane, Errachidia, Tinghir en Midelt wordt van maandagavond tot dinsdagochtend veel regen verwacht (35-50 mm), met kans op onweer, hagel en windstoten.
Lees ook: Marokko kreunt onder extreme hitte: 2023 warmste jaar ooit
Ook in Ouarzazate, Al Haouz, Sefrou, Taza, Beni Mellal, Azilal, M’diq-Fnideq en Fahs-Anjra wordt maandag regen verwacht (25-35 mm).
In de bergen, boven de 2000 meter hoogte, wordt van maandagnacht tot dinsdagochtend sneeuw verwacht (10-40 cm). Dit geldt voor Boulemane, Azilal, Beni Mellal, Al Haouz, Tinghir, Midelt, Guercif en Ouarzazate.
Lees ook: Zware chaos in Marrakech na stortregens (video)
Van maandag tot woensdag kan het in Azilal, Beni Mellal, Al Haouz, Midelt, Tinghir, Ouarzazate, Boulemane en Ifrane vriezen, met temperaturen tot -3°C.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers