Zoeken

Marokko: bom ontploft in Tan-Tan, man zwaargewond

23 augustus 2019 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Een man is dinsdag in het zuid-Marokkaanse Tan-Tan zwaargewond geraakt bij de ontploffing van een oude bom.

Het slachtoffer werkte op een bouwwerf toen de bom uit de oorlog in de Marokkaanse Sahara ontplofte. De vijftiger werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.

De bom werd tijdens de bouwwerken opgegraven zonder dat iemand merkte dat het om een bom ging. Het slachtoffer had de bom met zijn blote handen vastgenomen. Hij dacht dat het om een oud stuk metaal ging en wilde het weggooien toen het ontplofte.

Het bouwwerf werd stopgezet door de plaatselijke autoriteiten. Het gebied zal worden doorzocht om te kijken of er nog meer bommen liggen.

Lees meer

Marokko: man ontvoert en verminkt ex-vrouw

Een jonge vrouw is in Casablanca het slachtoffer geworden van een gewelddadige aanval door haar ex-man en diens buurman.

Drama in Sidi Ifni: vrouw omgekomen, baby zwaargewond

Het zuid-Marokkaanse Sidi Ifni is afgelopen vrijdag door een drama opgeschrikt. Een vrouw en haar baby raakten bedolven onder het puin na de instorting van een muur.

Nador: man zwaargewond bij gewapend conflict

Een man is bij een gewapend conflict in de regio van Nador in het noorden van Marokko ernstig gewond geraakt.

Marokko: man zwaargewond bij instorting brug in Taounate (foto’s)

Bij de instorting van een brug in de regio van Taounate is donderdagochtend een persoon zwaargewond geraakt.

Marokko: meisje zwaargewond na aanval door zwerfhonden

Een kind van 5 jaar is afgelopen zondag zwaargewond geraakt na een aanval van zeven zwerfhonden in Ouarzazate.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team