Zoeken

Marokko: man rijdt door bij wegversperring en sleept agent over tientallen meters (video)

16 juni 2020 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De Marokkaanse politie is actief op zoek naar een bestuurder van een motorbakfiets die weigerde te stoppen bij een wegversperring. Een agent raakte daarbij gewond.

De bestuurder weigerde te stoppen voor een controle van het kentekennummer van zijn voertuig. Hij reed door en sleepte een agent over tientallen meters mee.

Tijdens zijn vluchtpoging reed de bestuurder door een tweede wegversperring. Hij kon niet worden gearresteerd en wordt samen met zijn passagier actief gezocht.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de agent met verwondingen naar het ziekenhuis afgevoerd. Het incident gebeurde op de Zarbia laan in Salé en werd door bewakingscamera’s en getuigen gefilmd. De politie hoopt met de beelden de verdachte te kunnen identificeren.

Lees meer

Marokko: politie schiet op autodief na achtervolging

Politieagenten hebben maandag in het Marokkaanse Meknes hun wapens moeten gebruiken om een autodief te stoppen.

Marokko: arrestaties in motorbakfiets zaak Salé

Drie verdachten werden dinsdag in Salé gearresteerd voor hun betrokkenheid bij de vluchtpoging van een motorbakfiets enkele dagen geleden.

Politieman doodgestoken in Al Hoceima

Een politieman is vrijdag in Al Hoceima aan zijn verwondingen overleden na door een gewapende verdachte te zijn aangevallen.

Marokko: motorrijder rijdt met opzet agent aan

Een motorrijder die aan een politiecontrole wilde ontsnappen heeft in zijn vluchtpoging een politieagent aangereden in Casablanca.

Marokko: man rijdt op menigte in, één dode en meerdere gewonden

Een man is met opzet op een groepje jongeren ingereden in het Marokkaanse Safi. Een tiener overleefde de aanrijding niet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team