Vrouwen met cocaïne in ondergoed betrapt op luchthaven Casablanca
Twee Braziliaanse vrouwen zijn zondag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
14 maart 2019 - 15:00 - Marokko
De vermeende dader van de drievoudige moord in Meknes enkele dagen geleden werd geïdentificeerd. Het zou gaan om een zeventig-jarige familielid van de slachtoffers.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst is de hoofdverdachte de broer van de twee vrouwen en de oom van de jongeman van 21 jaar.
De verdachte werd afgelopen weekend gearresteerd. De lichamen van de slachtoffers, twee vrouwen van boven de 50 jaar en de zoon van één van de vrouwen, waren enkele dagen geleden in een appartement gevonden. Buren hadden de politie gewaarschuwd vanwege de aanhoudende stank.
De DGSN bericht dat de hoofdverdachte dezelfde kleren droeg als op de dag van de moord. Op zijn kleren werden bloedsporen van de slachtoffers gevonden. Hij had ook een som geld op zak die hij met de bankkaart van één van de slachtoffers had opgenomen. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Twee Braziliaanse vrouwen zijn zondag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
Marrakech werd 11 jaar geleden opgeschrikt door de brutale moord op een bejaarde man. De dader werd pas enkele dagen geleden teruggevonden dankzij moderne DNA-technieken.
De politie in Tanger heeft vrijdag in samenwerking met de politie in Casablanca, een Egyptische man gearresteerd op verdenking van moord.
Een jongeman is door de politie in het Marokkaanse Afourar, in de regio van Azilal, gearresteerd voor sextortion.
De BCIJ politiedienst heeft de arrestatie aangekondigd van een verdachte na de moord op twee buitenlandse vrouwen. De lichamen van de slachtoffers werden maandagochtend bij de...