1 maart 2018 - 12:40 - Sport
Rafik Guitane heeft een Algerijnse vader, een Marokkaanse moeder en werd in Frankrijk geboren. De Marokkaanse en Algerijnse voetbalbond ruziën al maanden om de speler aan te trekken.
De 18-jarige middenvelder speelt momenteel voor de Franse eerste liga club Stade Rennais. Zijn mooie prestaties bij de club hebben de aandacht getrokken van Marokko, maar ook van Algerije en Frankrijk.
De Algerijnse voetbalbond heeft als eerste stappen ondernomen in de hoop Guitane te overtuigen om voor het land van zijn vader uit te komen. De Marokkaanse voetbalbond stuurde als gevolg daarvan bondscoach Hervé Renard naar Frankrijk met de belofte dat Guitane met Marokko aan het WK-2018 zal mogen deelnemen.
Volgens Franse media heeft ook de Franse voetbalbond interesse in de speler maar zou hem daar nog niet over hebben aangesproken.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko