Marokkaanse bokskampioen Mohamed Arjaoui test positief op doping
De Marokkaanse bokser Mohamed Arjaoui is tijdens het Afrikaans preolympisch toernooi in maart in Kameroen betrapt op dopinggebruik.
6 april 2016 - 15:20 - Sport
Twee Marokkaanse worstelaars hebben in Algiers goud gewonnen tijdens het Grieks-Romeins worsteltoernooi. Beide vechters mogen als gevolg naar de Olympische Spelen in Rio.
Ziad Aït Ouagram won goud in de klasse onder 75 kilo na zijn Tunesische, Egyptische en Algerijnse tegenstanders te hebben verslaan.
Mehdi El Messaoudi pakte eveneens goud in de klasse onder 59 kilo. Hij won de finale van zijn Algerijnse tegenstander.
Lees meer
De Marokkaanse bokser Mohamed Arjaoui is tijdens het Afrikaans preolympisch toernooi in maart in Kameroen betrapt op dopinggebruik.
Marokko heeft een gouden en twee bronzen medailles gewonnen op de wereldkampioenschappen aerobics, fitness en hip hop.
Het Marokkaans karateteam heeft twee bronzen medailles gewonnen op de Dutch Open Karate Premier League in Rotterdam.
De Marokkaanse Meriem El Moubarik heeft zaterdag goud gewonnen op de wereldkampioenschappen Muay Thai in het Zweedse Jönköping.
Wiam Dislam (+67 kg) en Hakima Meslahi (-57 kg) hebben zondag hun ticket voor de Olympische Spelen in Rio gewonnen.