Zoeken

Marokkaanse vissers door koninklijke marine gered

19 januari 2019 - 17:38 - Marokko

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse marine heeft een dertigtal vissers kunnen redden toen hun boot op rotsen botste bij Tarfaya.

Persagentschap MAP vernam van een militaire bron dat de reddingsactie in samenwerking met de civiele bescherming, een vliegtuig van de koninklijke gendarmerie en een helikopter van de luchtmacht plaatsvond.

Voor nog onbekende redenen botste de boot "Abdelmoughit" tegen rotsen op 300 meter van de kust. Alle bemanningsleden werden tussen 06:00 uur en 09:00 uur ’s ochtends gered.

Lees meer

Marokko: koninklijke marine onderschept go-fast met 300 kilo drugs

De Marokkaanse koninklijke marine heeft woensdag in de Middellandse zee een go-fast onderschept met 300 kilo hasj aan boord.

Marokko: lichamen vermiste vissers teruggevonden in Safi

De lichamen van twee van de vijf vissers die sinds afgelopen zaterdag vermist worden, zijn voor de kust van Safi uit het water gehaald.

Marokkaanse marine redt honderdtal mensen in Middellandse zee

De Marokkaanse marine heeft dinsdag een honderdtal - voornamelijk Marokkaanse - migranten geholpen in de Middellandse zee.

Marokko: 185 migranten waaronder 23 vrouwen op zee opgepikt

Nieuwe reddingsoperatie voor de Marokkaanse marine, die in de nacht van 6 op 7 december 185 migranten, waaronder 23 vrouwen, uit zee heeft gered.

Marokko: 500 kilo drugs onderschept voor kust Tanger

De Marokkaanse Koninklijke Marine heeft donderdag voor de kust van Tanger 500 kilo cannabis in beslag genomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team