Aanhanger 20 februari beweging krijgt celstraf in Al Hoceima
Ali Benabdellah, een activist van de 20 februari beweging, is woensdag in Al Hoceima veroordeeld tot twee jaar gevangenis, voor zijn deelname aan rellen in Bni Bouayach.
4 mei 2013 - 22:18 - Marokko
Een ex-rechter is dinsdag door het Gerecht van eerste aanleg in Casablanca, veroordeeld tot twee en een half jaar gevangenis, omdat hij zijn zoon had geholpen met valsspelen tijdens diens baccalaureaat examens.
Bijna twee jaar geleden kreeg een onderzoekscommissie vermoedens, nadat zijn zoon tijdens de baccalaureaat examens 20 op 20 in natuurkunde, wiskunde en wetenschap had gehaald.
Een docente die de examens moest verbeteren, had toen opgemerkt dat het geschrift veranderde van de ene kopie naar de andere.
De rechter had vervalste kopiën in het examencentrum weten binnen te smokkelen. Hij werd door het Gerecht ontdaan van zijn titel van rechter.
Lees meer
Ali Benabdellah, een activist van de 20 februari beweging, is woensdag in Al Hoceima veroordeeld tot twee jaar gevangenis, voor zijn deelname aan rellen in Bni Bouayach.
Twee homoseksuele mannen van 20 en 28 jaar, werden maandag in Temara veroordeeld tot vier maanden cel voor hun seksuele geaardheid. Beide mannen waren begin mei in Temara...
Marokko gaat dit jaar voor het eerst diploma’s in het Tamazight uitreiken aan afgestudeerden.
Acht mensen zijn dinsdag gearresteerd voor fraude tijdens het examen. Het gaat om studenten, maar ook om jongeren die buiten de scholen hun diensten aanboden tegen geld.
Een homokoppel uit Souk Al Arbaa nabij Kenitra, werd tot drie jaar gevangenis en een boete van 1000 dirham veroordeeld.