5 december 2013 - 22:20 - Marokko
Een Pitbull werd donderdag door de politie in Beni Mellal meegenomen, op verdenking van diefstal en agressie. Het beest zou zijn getraind om handtasroven te plegen.
Het dier beroofde een jonge vrouw op de Mohammed VI Boulevard. Het slachtoffer verliet het busstation toen de hond op haar sprong, haar deed vallen en met haar tas vluchtte.
Ooggetuigen achtervolgden de Pitbull in het centrum van Beni Mellal. Ze wisten het beest te stoppen en de tas terug te nemen, schrijft Al Ahdat Al Maghribia.
De politie werd erbij geroepen en de hond werd meegenomen. Na onderzoek bleek dat de Pitbull eigendom was van een man dat reeds door de politie werd gezocht voor diefstal en geweldpleging. De man had het beest getraind om handtassen te stelen.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk