Zoeken

Marokkaanse Kamerlid verduisterde 30 miljoen dirham

17 november 2015 - 20:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een voormalige Kamerlid en gemeentevoorzitter in de regio van Settat wordt ervan verdacht ruim 30 miljoen dirham aan staatsgeld te hebben verduisterd.

Volgens Al Massae ontdekte de procureur generaal bij het hof van beroep in Casablanca de fraude na een klacht van een slachtoffer.

Het lid wordt er onder meer van beschuldigd drie stukken grond in de gemeente die hij presideerde te hebben verkocht en daar 22 miljoen dirham voor te hebben gekregen.

De nieuwe eigenaar kreeg de nodige vergunningen voor de bouw van een appartementscomplex. De werken werden echter stilgelegd nadat de fraude werd ontdekt.

Het dossier werd aan de politie toevertrouwd voor verder onderzoek. Het voormalig Kamerlid wordt nog gehoord.

Lees meer

Voormalig Kamerlid Marokko verstopte fortuin van 200 miljoen dirham!

In de villa van de voormalige Marokkaanse parlementariër van de Istiqlal partij, Zine El Abidine Houass, werd enkele dagen geleden 170 miljoen dirham gevonden. Op zijn...

Politie ontkent vondst 170 miljoen bij Marokkaans Kamerlid

De DGSN heeft de inbeslagneming van 200 miljoen dirham bij een voormalig Kamerlid in Had Soualem ontkend.

Marokko: partijleider verdacht van verduisteren 30 miljoen dirham

De leider van de Marokkaanse Unie voor Democratie (UMD) wordt ervan verdacht ruim 30 miljoen dirham te hebben verduisterd.

Marokko: douanier verduisterde 40 miljoen dirham

De politie heeft maandag een onderzoek gestart naar een voormalige douanier die voor ruim 40 miljoen dirham aan overheidsgeld zou hebben verduisterd.

Bankier in Nador verduistert 2,2 miljoen dirham

De politie heeft in Nador zes mensen gearresteerd voor verduistering van geld van bankklanten. Dat meldt de politiedienst DGSN.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team