13 oktober 2016 - 16:30 - Marokkanen in het buitenland
Khalid Ouaham werd tot gerechtsadviseur in de Noorse hoofdstad Oslo verkozen. Hij is de eerste Marokkaan die deze functie toevertrouwd krijgt.
De commissie van gerechtsadviseurs bestaat uit tien leden, vijf mannen en vijf vrouwen. Khalid Ouaham werd door de burgemeester van Oslo voorgesteld voor de periode 2017-2020.
Ouaham is een bekende activist in Oslo, waar hij voorzitter is van de Coördinatie-commissie van Marokkanen in Scandinavië en Noord-Europa en regelmatig als vrijwilliger werkt.
De Marokkaan vertelde aan persagentschap MAP dat hij alles zal doen om zijn taak zo goed mogelijk te vervullen. Om gerechtsadviseur te worden in Oslo moet men tussen 21 en 70 jaar zijn, sinds minimaal drie jaar in Noorwegen wonen en de taal spreken.
Marokkaanse ambassade in Bagdad binnenkort weer open
Benkirane hekelt verhoging ambtenarensalarissen
Ontsnappingspoging Marokkaanse passagiers tijdens tussenlanding in Barcelona
Marokko ontvangt eerste partij Sherpa pantservoertuigen
Marokkaanse boer in Frankrijk geeft aardbeien tweede leven
Russische diplomaat stelt Marokko gerust inzake graan
Ontsnappingspoging Marokkaanse passagiers tijdens tussenlanding in Barcelona
Rederij FRS rekrutering Operatie Marhaba
Tarik Driba wil Franse gastronomie Marokkaans tintje geven
Hamza Taouzzale eerste moslim burgemeester van Westminster
Wurgspel kostte Rayan bijna het leven in België
Marokkaans kind sterft na val van vierde verdieping in Spanje
Saïd Ahruil, schepen van Marokkaanse afkomst, verkozen in Sint-Gillis
Consulaire diensten Marokkaanse Diaspora: Rekenkamer uit kritiek op Bourita