Acteur die Saoediër speelt in Much Loved met mes aangevallen
De acteur die de rol houdt van een Saoedische man in de nieuwe film van Nabil Ayouch ’Much Loved’, is in Casablanca door een onbekende met een mes aangevallen.
25 januari 2015 - 21:42 - Cultuur
Marokkaanse acteurs die hebben meegespeeld in de film Son of God van Christopher Spencer werden telefonisch en op social media met de dood bedreigd.
Onder meer Said Bey en Rafik Boubker werden bedreigd. De film kwam bijna een jaar geleden uit, maar de doodsbedreigingen zijn meer recent.
Said Bey bevestigde de informatie aan Assabah en stelt dat degenen die hem bedreigen slechts de trailer hebben gezien, niet de hele film. De acteur is één van de discipelen van Jezus Christus in Son of God.
De acteur is vooral bezorgd omdat een hacker zijn adres en andere gegevens heeft bemachtigd en op social media gedeeld.
Andere Marokkaanse acteurs die deelnamen aan de film, met name Farid Regragui, Latifa Ahrar, Mehdi Ouazzani, Mustapha Houari en Omar Lotfi werden eveneens bedreigd. Zij weigeren echter over de bedreigingen te praten.
Lees meer
De acteur die de rol houdt van een Saoedische man in de nieuwe film van Nabil Ayouch ’Much Loved’, is in Casablanca door een onbekende met een mes aangevallen.
Na een grote promotiecampagne werd de film Exodus: Gods and Kings van Ridley Scott, op het laatste moment verboden in Marokko. Ontdek waarom!
Filmmaker Nabil Ayouch heeft de autoriteiten om bescherming gevraagd voor de actrices die de rol van prostituees houden in zijn nieuwe film Much Loved. De jonge vrouwen worden...
Yassine Ahjjam heeft via Facebook doodsbedreigingen gekregen. Dat stelt de Marokkaanse acteur zelf. Hij heeft vrijdag bij de rechtbank van Casablanca aangifte gedaan.
Abdelkader Moutaâ is niet dood. De Marokkaanse acteur liet dit zelf aan persagentschap MAP weten na geruchten over zijn dood op het internet.