18 juli 2019 - 14:00 - Marokko
Vijf maanden na het overlijden van het Marokkaans topmodel Imane Fadil in Italië, heeft een onderzoek op haar lichaam aangetoond dat ze aan een natuurlijke dood was gestorven.
De 35-jarige vrouw lag al een maand ziek in het ziekenhuis toen ze overleed. Het lukte de dokters toen niet om duidelijkheid te geven over de ziekte waaraan ze leed.
Eerst werd vermoed dat Imane Fadil was vergiftigd omdat ze tegen Silvio Berlusconi had getuigd. Ze beschuldigde de voormalige Italiaanse premier ervan geslachtsgemeenschap te hebben gehad met een minderjarig meisje. De miljardair werd echter vrijgesproken.
Imane Fadil stond tevens op het punt om een boek uit te brengen over de zaak. Het boek droeg de titel "Mijn ontmoeting met de duivel".
Een autopsie heeft na vijf maanden aangetoond dat ze een tumor had en dat haar beenmerg was aangetast.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project