3 juli 2024 - 23:00 - Wereld
Een Marokkaanse man zit vast op verdenking van de moord op zijn ex-vrouw en twee kinderen in Las Pedroñeras, Spanje. De rechtbank in San Clemente heeft hem in voorlopige hechtenis genomen zonder mogelijkheid tot borgtocht. Hij wordt beschuldigd van drievoudige moord en het overtreden van een straatverbod.
De slachtoffers, een vrouw van Marokkaanse afkomst en haar twee jonge kinderen, werden vrijdag dood aangetroffen in een gebouw vlakbij hun woning. De vrouw had in oktober aangifte gedaan van huiselijk geweld tegen de verdachte.
Lees ook: Marokkaanse vrouw en kinderen dood aangetroffen in Spanje
De rechter had de man veroordeeld tot een taakstraf en een contactverbod met zijn ex-vrouw tot februari 2025. De verdachte wist echter de woning van de slachtoffers binnen te dringen door een gat te graven vanuit een aangrenzend gebouw.
Lees ook: Alarm in Spanje: drie kinderen naar Marokko ontvoerd
De inwoners van Las Pedroñeras zijn geschokt door het drama. Maandag werd een herdenking gehouden voor de slachtoffers. Met hulp van de Spaanse overheid zullen de lichamen worden gerepatrieerd naar Marokko.
Gezin aangevallen om plekje op strand in Al Hoceima
Drama in Marokko: man steekt politieagent "zomaar" dood
Vader Nasser Zefzafi vecht voor zijn leven in ziekenhuis
Droom van derde titel leeft: Marokko klopt Tanzania met 1-0
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Beruchte Peruaanse crimineel opgepakt met Marokkaans voetbalshirt
Franse boer redt bedrijf met druif uit Marokko
Visumbeleid Marokko en Europa onder de loep
Nieuwe wetgeving treft duizenden Marokkanen in België
Koeweit neemt nationaliteit Marokkanen af
Algerije probeert VS te beïnvloeden met gasdeal
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening