26 juni 2011 - 09:18 - Marokko
Mustapha Abjed probeert sinds de vroege jaren 1970 zijn baccalaureaat wanhopig te halen. De 60-jarige man heeft met dezelfde vastberadenheid aan de examens van juni 2011 deelgenomen te Marrakesh.
De oudste kandidaat voor de baccalaureaat in Marokko, daar hij deze voor de 36ste maal probeert te halen, nam vorig week samen met de studenten deel aan de tests op de Ben Youssef middelbare school in Marrakesh.
Mustafa probeerde zijn baccalaureaat voor het eerst in 1975 te halen op 25 jarige leeftijd. Sindsdien probeert hij elk jaar opnieuw zijn diploma te halen.
Mohamed Ouaârabt, een andere Marokkaan van 55 uit Casablanca, heeft dezelfde keuze gemaakt maar voor andere redenen. De man, die dit jaar deelnam aan de tests om zijn twee dochters te ondersteunen, had sinds 1981 opgegeven zijn baccalaureaat te halen.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs