5 juli 2018 - 21:00 - Cultuur
In een brief die door het blad Zahrat Khalid werd gepubliceerd, vraagt Majida El Roumi aan Koning Mohammed VI om gratie te verlenen aan de man die haar vorige maand met de dood had bedreigd.
Eind juni was een jonge Marokkaan gearresteerd voor het bedreigen van de Libanese zangeres. Hij wilde dat ze haar concert in het Mohammed V theater in Rabat tijdens het Mawazine festival zou afzeggen.
Majida El Roumi was niet de enige die werd bedreigd. Ook Nancy Ajram, Ahlam en Kadhem Saher kregen doodsbedreigingen. Enkele dagen nadat de zangeres aangifte had gedaan kondigde de politie de arrestatie aan van de verdachte.
De zangeres zou echter medelijden hebben gekregen met de jongeman en aan Koning Mohammed VI hebben gevraagd om hem te pardonneren. In haar brief stelt ze ook dat ze nooit bang is geweest om in Marokko op te treden en dat ze zich veilig voelt in het koninkrijk.
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld
French Montana en prinses van Dubai samen op vakantie in Marokko