17 juli 2016 - 15:45 - Cultuur
Loubna Abidar is dinsdag naar Marokko teruggekeerd. De omstreden actrice verbleef maandenlang in Frankrijk. Slechts enkele uren na haar aankomst in Marokko werd ze door de politie opgeroepen voor verhoor.
In tegenstelling tot wat er in de media wordt gezegd werd de hoofdrolspeelster van Zin li fik niet gearresteerd bij haar aankomst. Ze zal wel worden verhoord over haar agressie in Casablanca kort voor haar vertrek naar Frankrijk.
Volgens Alyaoum24 hoopt de politie met de hulp van de actrice haar belagers te identificeren en te arresteren.
Loubna Abidar vluchtte enkele dagen na de aanval naar Frankrijk. Sinds haar vertrek maakte ze herhaaldelijk omstreden uitspraken over Marokko en de situatie van vrouwen in het land.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko