14 december 2015 - 14:30 - Cultuur
Vrijdagavond vertelde de wereldbekende acteur Leonardo DiCaprio in een eerbetoon aan de Amerikaanse filmmaker Willem Dafoe, dat hij een goede herinnering hield aan Marrakech en dat hij er graag zou willen terugkeren.
DiCaprio vertelde dat hij een heel goed moment had doorgebracht op het filmfestival van Marrakech en is de warme ontvangst van zijn Marokkaanse fans niet vergeten. Hij herinnert zich Marokko als een "een prachtig land vol vitaliteit en levendigheid". Ook de opnames van ’Inception’ in 2009 in Marokko zijn voor hem een onvergetelijke ervaring.
Leonardo DiCaprio uitte tevens de wens om opnieuw aan het filmfestival van Marrakech deel te nemen. Hij was in 2007 samen met Martin Scorsese in de rode stad om de Gouden Ster van het filmfestival te ontvangen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko