Prinses Lalla Meryem viert 58e verjaardag
Lalla Meryem, zus van Koning Mohammed VI en dochter van wijlen Koning Hassan II, viert deze woensdag 26 augustus haar 58e verjaardag.
- Marokko
Prinses Lalla Meryem heeft woensdag in Rabat de slotceremonie van een conferentie van de Nationale Unie van Vrouwen van Marokko en het Nationaal observatorium voor kinderrechten gepresideerd.
Op de conferentie over "Vrouwen in kinderen in precaire situatie" waren tientallen jongeren aanwezig. De prinses ontmoette hen en ging met hen op de foto.
Lees meer
Lalla Meryem, zus van Koning Mohammed VI en dochter van wijlen Koning Hassan II, viert deze woensdag 26 augustus haar 58e verjaardag.
Een eerste foto van Koning Mohammed VI in het ziekenhuis werd vanavond door persagentschap MAP gepubliceerd.
Prinses Lalla Hasna heeft vrijdag als voorzitster van de Stichting Mohammed VI voor het Milieu, een ecologische school in Ain Aouda bij Rabat bezocht.
Meerdere foto’s van de pasgeboren dochter van prins Moulay Ismail, neef van Koning Mohammed VI, werden maandag op social media gedeeld.
Prinses Lalla Meryem, voorzitster van de Nationale Unie van Vrouwen van Marokko (UNFM), heeft donderdag in Marrakech een toespraak gehouden ter gelegenheid van de Internationale...