8 september 2015 - 23:45 - Marokko
De kliklijn tegen corruptie die onlangs door het ministerie van Justitie werd gestart werkt niet meer. Het meldpunt zou slachtoffer zijn van zijn succes.
Volgens bronnen van Akhbar Al Yaoum is het nummer sinds het begin van de verkiezingscampagne steeds bezet. Ook nu de verkiezingen voorbij zijn blijft het nummer onbereikbaar.
Een bron van het ministerie van Justitie stelt dat de kliklijn functioneel is en dat een speciaal team is opgesteld om de honderden oproepen die dagelijks binnenkomen te beantwoorden. De klachten worden nadien door drie magistraten behandeld.
Toch geeft de ambtenaar toe dat er een probleem is vanwege het snel toenemend aantal oproepen. Een extern bedrijf zal in de komende weken worden ingeschakeld om het probleem op te lossen. Volgens dezelfde bron zijn er wel veel valse aangiftes.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht