Stenengooiers bekogelen auto op snelweg Casablanca, vrouw zwaargewond (foto’s)
Op de snelweg tussen Mohammedia en Bouznika hebben steengooiers dinsdag een zwaar ongeval veroorzaakt.
6 september 2016 - 15:10 - Marokko
Twee kinderen van 7 en 9 jaar zijn ernstig gewond geraakt na een aanval van een wilde hond in Oulad Tayma, in de provincie Taroudant.
De kinderen werden volgens Le360 met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Over hun toestand is verder niets bekend.
In Oulad Tayma klagen de bewoners al jaren over de aanwezigheid van zwerfhonden. Er worden regelmatig aanvallen gemeld. Toch weigeren de plaatselijke autoriteiten in te grijpen.
Lees meer
Op de snelweg tussen Mohammedia en Bouznika hebben steengooiers dinsdag een zwaar ongeval veroorzaakt.
In Casablanca zijn maandag twee agenten gewond geraakt bij een aanval met een mes in een politiekantoor.
Bij een ontploffing en een brand in de wijk Ahl Loghlam, in Sidi Moumen - Casablanca, zijn zondag twee kinderen omgekomen.
Een jongen is zaterdag in het Marokkaanse Salé omgekomen bij de instorting van een muur van een vervallen huis. Een ander kind raakte ernstig gewond.
In Casablanca is zondagochtend een moskeeganger bij een aanval in de Al Khair moskee gewond geraakt.