Zoeken

Kinderen ernstig gewond na aanval hond in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Twee kinderen van 7 en 9 jaar zijn ernstig gewond geraakt na een aanval van een wilde hond in Oulad Tayma, in de provincie Taroudant.

De kinderen werden volgens Le360 met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Over hun toestand is verder niets bekend.

In Oulad Tayma klagen de bewoners al jaren over de aanwezigheid van zwerfhonden. Er worden regelmatig aanvallen gemeld. Toch weigeren de plaatselijke autoriteiten in te grijpen.

Lees meer

Vijf Marokkanen gewond bij verkeersongeval in Spanje

Bij een zwaar verkeersongeval in het zuiden van Spanje zijn zondagochtend vijf Marokkanen gewond geraakt. Van twee slachtoffers is de toestand kritiek.

Opnieuw aanval in moskee in Marokko

In Casablanca is zondagochtend een moskeeganger bij een aanval in de Al Khair moskee gewond geraakt.

Stenengooiers bekogelen auto op snelweg Casablanca, vrouw zwaargewond (foto’s)

Op de snelweg tussen Mohammedia en Bouznika hebben steengooiers dinsdag een zwaar ongeval veroorzaakt.

Meisje in Ouezzane ernstig gewond na aanval door zwerfhonden

Een meisje is in Ouezzane ernstig gewond geraakt na door een groep zwerfhonden te zijn aangevallen.

Man valt buitenlanders aan in Kenitra, dode en gewonden (video)

In het Marokkaanse Kenitra zijn woensdag vijf buitenlanders door een man met een mes aangevallen. Een van de slachtoffers raakte dodelijk gewond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team