6 juni 2015 - 15:45 - Marokko
Inwi gaat in de komende weken 4G aanbieden in Marokko. Dat maakte het Marokkaans telecombedrijf vrijdag in een verklaring bekend.
"De snelheid van deze nieuwe generatie van het telecomnetwerk zal een impact hebben op het gebruik van telecommunicatiemiddelen in ons land. Het wordt mogelijk om een echte internetverbinding op zak te hebben", aldus Inwi.
De operator geeft echter geen definitieve datum voor de lancering. In Marokko wordt verwacht dat de lancering tijdens de Ramadan zal plaatsvinden, een periode waarin jaarlijks een sterke stijging van de telefooncommunicaties wordt waargenomen.
Telecomoperator Maroc Telecom kondigde dezelfde dag de commercialisering aan van een nieuw abonnement met onbeperkt bellen voor 199 dirham.
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)