6 juni 2015 - 15:45 - Marokko
Inwi gaat in de komende weken 4G aanbieden in Marokko. Dat maakte het Marokkaans telecombedrijf vrijdag in een verklaring bekend.
"De snelheid van deze nieuwe generatie van het telecomnetwerk zal een impact hebben op het gebruik van telecommunicatiemiddelen in ons land. Het wordt mogelijk om een echte internetverbinding op zak te hebben", aldus Inwi.
De operator geeft echter geen definitieve datum voor de lancering. In Marokko wordt verwacht dat de lancering tijdens de Ramadan zal plaatsvinden, een periode waarin jaarlijks een sterke stijging van de telefooncommunicaties wordt waargenomen.
Telecomoperator Maroc Telecom kondigde dezelfde dag de commercialisering aan van een nieuw abonnement met onbeperkt bellen voor 199 dirham.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering